Huawei Carrier Congress 2021

W Bangladeszu rozpoczął się Huawei Carrier Congress 2021 – wydarzenie, w którym biorą udział przedstawiciele branży telekomunikacyjnej z kraju i innych części regionu Azji Południowej.

Kongres, który potrwa do końca maja, ma na celu wymianę poglądów na temat trendów technologicznych i innych aspektów, które mogą wpłynąć na świat technologii w najbliższym czasie.

Jako globalny dostawca infrastruktury teleinformatycznej, Huawei jest zaangażowany w pomaganie branży w poszerzaniu granic ich działalności i poszukiwaniu nowych ścieżek, które zapewnią stały rozwój.

Podczas inauguracji wydarzenia Edward Zhou, wiceprezes ds. globalnych spraw publicznych Huawei powiedział, że Huawei Carrier Congress zaprezentuje prawie wszystkie najnowsze rozwiązania i sposoby cyfrowej transformacji i zintensyfikuje możliwości rozwoju ICT w Bangladeszu. Będzie to pomost do współpracy i wspólnego porozumienia między organami regulacyjnymi, operatorami i innymi graczami z branży.

Zainspirowany hasłem „Rozświetlanie przyszłości”, kongres rzuci światło na zagadnienia związane m.in. z inteligentnymi sieciami, które są podstawą usług cyfrowych.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *