Forum Współpracy Energetycznej Chin i Państw Arabskich skupi się na energii niskoemisyjnej

Forum Współpracy Energetycznej Chiny-Państwa Arabskie, które jest częścią Piątej Wystawy Chiny-Państwa Arabskie, ma się odbyć w dniach 19-20 sierpnia w Yinchuan.

Forum skoncentruje się na technologii zastosowań czystej energii,  gospodarce niskoemisyjnej, transformacji energetycznej i rozszerzeniu współpracy chińsko-arabskiej w nowych dziedzinach, takich jak energia słoneczna, energia wiatrowa, energia jądrowa i energia wodorowa.

Zostaną podjęte wysiłki w celu pogłębienia współpracy Chiny-Państwa Arabskie w całym łańcuchu przemysłowym poszukiwania ropy naftowej i gazu ziemnego, rozwoju rafinacji, magazynowania i transportu, wzmocnienia budowy Internetu energetycznego oraz wspólnego promowania komercyjnego zastosowania energii wodorowej i magazynowania energii.

Podczas tegorocznej wystawy zostaną utworzone specjalne obszary czystej energii online i offline, aby zaprezentować nowe technologie i produkty. W wystawie offline weźmie udział łącznie 28 wystawców krajowych i zagranicznych, a 29 przedsiębiorstw zaprezentuje swoją ofertę online.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *