Szanghaj zorganizuje w czerwcu globalny szczyt CEO

Po trzyletniej przerwie spowodowanej COVID-19 do Szanghaju wraca Global Exhibition CEO Shanghai Summit.

W wydarzeniu zaplanowanym w dniach od 19 do 21 czerwca weźmie udział ponad 250 krajowych i zagranicznych przedstawicieli kadry kierowniczej grup wystawienniczych i instytucji oraz szefów stowarzyszeń branżowych.

Szczyt pokazuje popandemiczne ożywienie w chińskiej branży targowej. „Zaproszeni dyrektorzy generalni są bardzo podekscytowani i mają nadzieję na podróż tak szybko, jak to możliwe” – powiedział Chen Xinhua z SCEIA. Dodał, że w ciągu ostatniej dekady Chiny były najszybciej rozwijającym się rynkiem targowym, a prawie wszystkie znane na całym świecie przedsiębiorstwa utworzyły spółki zależne w chińskich miastach, m.in. w Szanghaju.

Główne obiekty wystawiennicze w Szanghaju planują w tym roku zorganizować prawie 300 wydarzeń targowych, na powierzchni ponad 14 milionów metrów kwadratowych – podała Miejska Komisja Handlu w Szanghaju.

Statystyki wykazały, że w 2019 roku w Szanghaju odbyło się 1,043 imprez targowych, na łącznej powierzchni wystawienniczej 19,41 milionów metrów kwadratowych, co jest rekordowym wynikiem w historii.

Chen dodał, że branża targowa w Szanghaju odbudowuje swoją pozycję i w ciągu maksymalnie dwóch lat powinna wrócić do poziomu sprzed pandemii. „Międzynarodowe firmy powinny wykorzystać nowe możliwości wynikające z rozwoju Chin” – podkreślił Chen.

Global Exhibition CEO Shanghai Summit odbywały się corocznie od 2014 do 2019 roku.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *