Baijiu Wuliangye – chińska marka światowej klasy

Chiński producent baijiu Wuliangye mocno zaangażował się w Światową Konferencję Marki Moganshan 2023, która odbyła się w hrabstwie Deqing w prowincji Zhejiang w dniach 9 – 12 maja tego roku.

Konferencja tematyczna „Dialog ze światem, stwórz lepszą przyszłość” zgromadziła ponad 2500 delegatów z renomowanych przedsiębiorstw, departamentów rządowych i instytucji akademickich w kraju i za granicą, dzielących się opiniami na temat budowania globalnej marki i rozwoju wysokiej jakości.

Jako przedstawiciel chińskich marek i specjalny partner wydarzenia, Wuliangye podzielił się swoim doświadczeniem i praktyką podczas ceremonii otwarcia konferencji.

Zeng Congqin, prezes Wuliangye, powiedział, że aby zbudować markę światowej klasy, Wuliangye podtrzymuje swoje zaangażowanie w jakość, bliskie związki z chińską kulturą i dążenie zarówno do utrzymania charakteru marki, jak i do innowacji. Wydobywa również koncepcję wartości marki skoncentrowaną na „harmonii”, aby wzmocnić swoją praktykę budowania marki.

Podczas Światowej Konferencji Marki Moganshan 2023 firma Wuliangye zorganizowała również dwa ekskluzywne bankiety poświęcone „harmonii”, budując platformę do głębszej komunikacji i przyjaźni, prezentując smak i kulturę chińskiego baijiu oraz opowiadając historię „harmonii” chińskich marek.

Według Spirits 50 2022, rankingu wartości marki dla producentów alkoholi, opracowanego przez brytyjską firmę konsultingową Brand Finance, wskaźnik wartości marki Wuliangye wyniósł 89,4 i był najwyższy spośród wszystkich marek na liście.

W raporcie „Global 500 2022”, również przygotowanym przez Brand Finance, Wuliangye znalazło się na 59. miejscu wśród 500 najcenniejszych marek na świecie, z wartością marki 30,29 miliarda dolarów amerykańskich, odnotowując łączny wzrost o 45 procent w ciągu trzech lat, najszybszy wśród chińskich marek alkoholowych i zdobycie najwyższej oceny wartości marki AAA+.

Firma zobowiązała się do priorytetowego traktowania ekologii i promowania ekologicznego rozwoju poprzez stosowanie zielonej produkcji i optymalizację miksu energetycznego.

Wuliangye przykłada dużą wagę do odpowiedzialności społecznej. Firma wprowadziła specjalny tryb pomocy, połączyła łańcuch przemysłowy i zbudowała klaster przemysłowy, w celu rewitalizacji obszarów wiejskich.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *