Trwa Exhibition CEO Shanghai Summit

Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią powrócił Exhibition CEO Shanghai Summit, wydarzenie gromadzące managerów najwyższego szczebla z branży wystawienniczej.

Według gospodarza, Shanghai Convention and Exhibition Industries Association (SCEIA), w spotkaniu bierze udział ponad 250 przedstawicieli kadry kierowniczej krajowych i zagranicznych grup i instytucji wystawienniczych oraz szefów stowarzyszeń branżowych.

Global Exhibition CEO Shanghai Summit odbywa się w dniach 19 do 21 czerwca.

Szczyt jest ważną oznaką pełnego ożywienia chińskiego przemysłu kongresowo-wystawienniczego i jego powrotu do centrum światowego rynku targowego, przynosząc nowe możliwości, powiedział Chen Xianjin z SCEIA.

Dodał, że w ciągu ostatniej dekady Chiny były najszybciej rozwijającym się rynkiem wystawienniczym i prawie wszystkie przedsiębiorstwa wystawiennicze o międzynarodowej renomie założyły swoje filie w chińskich miastach.

Branża wystawiennicza uznawana jest za barometr gospodarki. Dane z Miejskiej Komisji Handlu w Szanghaju pokazały, że w tym roku branża targowa szybko się ożywi.

Jak poinformowała Miejska Komisja Handlu w Szanghaju, główne obiekty wystawiennicze w mieście planują w tym roku zorganizować blisko 300 wystaw, o powierzchni ponad 14 milionów metrów kwadratowych.

W 2019 roku odbyły się tu 1043 wystawy gospodarcze i handlowe oraz związane z nimi działania, na łącznej powierzchni wystawienniczej 19,41 miliona metrów kwadratowych, co jest dotychczasowym rekordem w historii.

Chen dodał, że przemysł targowy w Szanghaju znajduje się w tym roku w okresie ożywienia i najpóźniej po dwóch latach jego wielkość powróci do poziomu sprzed pandemii.

Global Exhibition CEO Shanghai Summit odbywał się corocznie od 2014 do 2019 roku, goszcząc przez lata ponad 1000 dyrektorów korporacji i urzędników państwowych z ponad 20 krajów.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *