120 rocznica powstania Middle Huaihai Road

2 grudnia br. w Szanghaju odbył się międzynarodowy szczyt biznesowy z okazji 120 rocznicy powstania Middle Huaihai Road.

Middle Huahai Road to znana na całym świecie ulica, będąca domem dla wielu atrakcji, min. Pierwszego Kongresu Narodowego Partii Komunistycznej, Dawnej Rezydencji Songqingling i Dawnej Rezydencji Sun Yat Sen. Poza tym, Huahai Road jest również znana ze swojego kosmopolitycznego uroku i francuskiej architektury.

Zong Ming, wiceburmistrz miasta wygłosił przemówienie, w którym podkreślił, że dzisiejsza Middle Huaihai Road, po 120 latach rozwoju, to znacznie więcej niż ulica handlowa. Stała się raczej platformą, która łączy dziedzictwo historyczne i kulturowe z dynamicznymi i nowoczesnymi trendami – powiedział wiceburmistrz.

Dodał on również, że Middle Huaihai Road zmierza w kierunku światowej klasy kompleksowego bloku biznesowego.

Podczas szczytu odbyła się również sesja okrągłego stołu, w której udział wzięli: Huang Yu, dyrektor Shanghai Business Development Research Center, Wang Huimin, dyrektor wykonawczy Creative Industry Research Center Szanghajskiej Akademii Nauk Społecznych, Sun Zhongming, prezes Shanghai Huaihai Commercial (Group) Co., Ltd., Zhang Bin, dyrektor wykonawczy China Xintiandi i globalny partner zarządzający McKinsey & Company Zhang Fan, starszy inwestor w branży modowej Yang Dayun. Uczestnicy podzielili się przemyśleniami i wezwali Middle Huaihai Road do rozszerzenia i wzmocnienia współpracy wiodących marek modowych, wprowadzania nowych produktów na całym świecie i zwiększania integracji biznesu, podróży i kultury, a także tworzenia unikalnych, opartych na doświadczeniu scenariuszy high-tech.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *