China Factory Story: potęga technologii

„China Factory Story” to seria krótkich filmów wyprodukowanych przez Xinhua Silk Road we współpracy z chińskim serwisem informacyjnym Xinhua News Agency, przedstawiająca najnowsze osiągnięcia, kluczowe technologie i produkty chińskich fabryk.

Cykl przedstawia fabryki jako miejsca, w których na naszych oczach dzieje się „magia”, realizują się pomysły, spełniają marzenia, a dzięki optymalizacji procesów i informatyzacji systemów. powstają konkurencyjne, najwyższej jakości produkty.

To miejsce, w którym potęga technologii prowadzi do przełamania stereotypów i podnosi globalną rangę marek „MADE IN CHINA”.

Nowoczesne, doskonale wyposażone hale produkcyjne dają chińskiej gospodarce poczucie bezpieczeństwa. To właśnie dzięki szybkiemu wznowieniu pracy fabryk przyczyniło się do stabilizacji globalnych łańcuchów dostaw, zaburzonych przez pandemię.

Pierwszy odcinek serii „China Factory Story” nakręcono w fabryce Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd., lidera w branży zaawansowanych technologicznie urządzeń dla przemysłu maszynowego i rolniczego. Jak inteligentna jest fabryka Zoomlion i co to jest „Team Green”? Kliknij film, aby się dowiedzieć.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *