Odzież neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla

Chińska marka odzieżowa HOdo ​​wyprodukowała i wyeksportowała pierwszą w kraju partię odzieży certyfikowanej jako neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, przyczyniając się do stworzenia zrównoważonego ekosystemu odzieżowego.

Według HOdo emisje dwutlenku węgla związane z produkcją odzieży, która obejmuje ponad 11 000 par kąpielówek eksportowanych do Stanów Zjednoczonych, zostały zrekompensowane przez działania zalesiające, które pomagają pochłaniać dwutlenek węgla.

HOdo Group, właściciel marki, od 1997 roku rozpoczął hodowlę cisów i obecnie posiada największą w kraju bazę sadzonek cisów, składającą się z ponad 165 hektarów lasu.

„Eksportując partię odzieży neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla, HOdo ma nadzieję zainspirować więcej firm odzieżowych do podejmowania wysiłków na rzecz zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Będziemy aktywnie integrować zasoby, aby budować klastry przemysłowe neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla i przyczyniać się do transformacji przemysłowej” – powiedział Zhou Haijiang. prezes Grupy HOdo.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *