Droga w kierunku wysokiej jakości ekosystemu farmaceutycznego

31 lipca w Jinan (wschodnie Chiny) rozpoczęła się 38. doroczna konferencja informacyjna o chińskim przemyśle farmaceutycznym.

Tematem przewodnim jest rozwój w kierunku wysokiej jakości ekosystemu farmaceutycznego.

Podczas tegorocznej konferencji w centrum uwagi znalazły się takie tematy, jak innowacje farmaceutyczne oraz badania i rozwój (B+R), opracowywanie leków pediatrycznych, scentralizowane zakupy materiałów medycznych, nadzór naukowy nad farmaceutykami i dokowanie kapitału przemysłowego.

Jako jedno z pierwszych miast pilotażowych w budowie narodowego miasta zdrowia, Jinan może pochwalić się głębokimi fundamentami i długą historią medyczną. Doskonała lokalizacja i komunikacja, wysokiej klasy zasoby, energiczna ekologia przemysłowa i kompleksowa polityka wsparcia to dodatkowe zalety i obiecujące możliwości strategiczne.

Konferencja, która potrwa do 3 sierpnia odbywa się pod auspicjami Ministerstwa Przemysłu i Technologii Informacyjnych oraz władz lokalnych, a jej gospodarzem jest China National Pharmaceutical.

Jinan, miasto źródeł

Jinan, stolica prowincji Shandong, jest centrum polityki, kultury, gospodarki, edukacji, transportu, nauki i technologii i ma około 9 milionów mieszkańców.

Oprócz pięknej scenerii i łagodnego klimatu Jinan jest również znane jako „Miasto Źródeł”, z co najmniej siedemdziesięcioma dwoma słynnymi źródłami. Miasto położone jest na równinie graniczącej z dolnym biegiem Żółtej Rzeki, bezpośrednio między Pekinem a Szanghajem. Jinan posiada jeden z 16 węzłów kolejowych w Chinach, a zatem ma bardzo dobry system transportu, z 1,5 godziny do Pekinu i 3,5 godziny do Szanghaju


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *