Międzynarodowe Targi Handlu Usługami nadzieją dla globalnej gospodarki

Międzynarodowe Targi Handlu Usługami w Chinach (CIFTIS), podkreślają determinację Chin w działaniach rzecz otwarcia się na świat na najwyższym poziomie.

Chiny wykazały swoje zaangażowanie w otwieranie się na szerszą skalę i dzielenie się możliwościami rozwoju z globalną społecznością, organizując wydarzenie zgodnie z planem pomimo pandemii COVID-19.

Tematyczne targi „W kierunku cyfrowej przyszłości i rozwoju opartego na usługach”, odbywające się zarówno online jak i offline, oferują otwarcie i współpracę na całym świecie, zapewniając ważną platformę dla globalnych graczy rynkowych do zaprezentowania swoich najnowszych usług.

Targi przyciągnęły ponad 10 000 przedsiębiorstw ze 153 krajów, o pięć więcej w porównaniu z ubiegłoroczną imprezą.

Efekt magnesu wynika z ogromnego potencjału rynku chińskiego i lepszego otoczenia biznesowego. Chiny od siedmiu lat są drugim co do wielkości krajem na świecie pod względem handlu usługami, budując relacje handlowe z prawie 240 państwami.

Kraj podjął szereg środków w celu pogłębienia otwarcia swojego sektora usług, takich jak między innymi skrócenie listy negatywnej dla inwestycji zagranicznych.

Wykorzystując pokój, rozwój i współpracę typu win-win jako „złoty klucz”, Chiny będą współpracować z innymi krajami w celu pobudzenia handlu usługami oraz gospodarki światowej.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *