Największy rynek w globalnym przemyśle medycznym

Chiński przemysł biomedyczny przechodzi z etapu klinicznego do etapu komercyjnego, powiedział Michael Garvey, dyrektor zarządzający i prezes Cheerland Biomedicine (CLBiomed).

W wywiadzie, udzielonym agencji Xinhua 15 października b. r. Garvey powiedział, że pokłada duże nadzieje w chińskim rynku i przewiduje, że w ciągu najbliższych pięciu lat Chiny przejmą inicjatywę i staną się największym rynkiem na świecie w branży medycznej.

Wedy Cheerland, najnowocześniejszy deweloper biotechnologiczny z siedzibą w Shenzhen na południu prowincji Guangdong, wykorzystałaby chiński rynek i rozszerzył działalność na Stany Zjednoczone, a nawet Europę, stając się najbardziej prężnymi przedsiębiorstwami CDMO na świecie.

Według Garveya, aby ułatwić chińskiemu przemysłowi medycznemu osiągnięcie szybszego wzrostu łańcucha dostaw, Cheerland pomaga skomercjalizować chiński łańcuch dostaw i zrównoważyć różnicę między popytem a podażą.

Dane z domu mediowego Cheerland pokazują optymistyczny pogląd firmy na potencjalny chiński rynek w branży biomedycznej. Garvey dodał, że Chiny mają znakomitą wartość ekonomiczną w zakresie biologii na światowym rynku i jest to bardzo szybko rosnący rynek.

Garvey powiedział też, że popiera filozofię zaspokojenia potrzeb medycznych wszystkim ludziom na całym świecie i zapewnienia dostępu do niedrogich leków i urządzeń pomocniczych, a niektóre leki będą dostępne za darmo.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *