Niemiecki producent lodów otwiera oddział w Hongkongu

Niemiecki producent lodów Martosca ogłosił w środę, że otworzył regionalną siedzibę w Hongkongu. Firma zamierza wykorzystać strategiczną lokalizację Hongkongu, aby wprowadzić na azjatycki rynek ekologiczne lody premium i marki sorbetów owocowych.

„Hongkong jest nie tylko centrum biznesowym rynków Azji i Pacyfiku, ale także międzynarodowym centrum z korzystnymi warunkami do założenia firmy. Prowadzenie tutaj działalności gospodarczej jest łatwe, wydajne i przejrzyste”, powiedział Oliver Matthees, dyrektor sprzedaży.

Martosca produkuje ekologiczne lody z nabiału oraz wegańskie sorbety owocowe, które są certyfikowane jako „Demeter”, co oznacza, że spełniają jeden z najsurowszych standardów rolnictwa ekologicznego na świecie. Jej produkty, tak bardzo popularne w Niemczech i innych rynkach europejskich, także w Hongkongu cieszą się bardzo dobrym przyjęciem ze strony detalistów.

Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Promocji Inwestycji Charles Ng powiedział: „Cieszymy się, że Martosca wybrała Hongkong jako regionalną bazę do wprowadzenia swoich marek w regionie. Status wolnego portu-miasta, łatwe procedury celne i dobrze ugruntowana logistyka oraz sieć transportowa sprawiają, że ​​jest to idealne miejsce dla Martosca do prowadzenia i zarządzania swoją działalnością w obszarze Azji i Pacyfiku”.

Certyfikat Demeter to znak towarowy, który ma promować żywność ekologiczną najwyższej jakości. Idea takiego działania marketingowego powstała w połowie lat 20-tych poprzedniego wieku, gdzie chodziło o to, aby wskazać odbiorcom żywność wyprodukowaną metodą biodynamiczną.


Give a Like for My Favorite China's Brands

BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.