Forum Rozwoju Przemysłu Nowych Pojazdów Energetycznych

W najbliższą sobotę w Hefei, stolicy prowincji Anhui we wschodnich Chinach, rozpocznie się Forum Rozwoju Przemysłu Nowych Pojazdów Energetycznych, z tematem pogłębienia wymiany międzynarodowej i współpracy na rzecz stworzenia „inteligentnej przyszłości” z zerową emisją.

Jako jedno z równoległych forów Światowej Konwencji Produkcyjnej 2021, będzie obejmować współpracę technologiczną między chińskimi i niemieckimi producentami pojazdów, innowacyjność i koordynację przemysłu wyższego i niższego szczebla oraz budowę zdrowych i zrównoważonych środowisk przemysłowych.

W forum udział wezmą eksperci i przedstawiciele stowarzyszeń branżowych i przedsiębiorstw motoryzacyjnych, takich jak Volkswagen, JAC Group i Gotion High-tech, z dyskusjami na takie tematy, jak możliwości dla nowych samochodów energetycznych na tle transformacji energetycznej Chin, najnowocześniejsze technologie dla nowe pojazdy energetyczne i inteligentne samochody, a także międzynarodowa współpraca w tych dziedzinach.

Podczas forum, China Association of Automobile Manufacturers i China Economic Information Service, wspólnie opublikują raport dotyczący rozwoju przemysłu pojazdów energetycznych w Chinach 2021, który obejmuje aktualny rozwój branży nowych pojazdów energetycznych (NEV) zarówno w kraju, jak i za granicą.

Czwarta Światowa Konwencja Produkcji ma się rozpocząć w piątek, obejmując między innymi różne seminaria przemysłowe, spotkania biznesowe i wystawy nowych pojazdów energetycznych.


Give a Like for My Favorite China's Brands

BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.