Guangxi jako światowej klasy ośrodek turystyczny

W prowincji Guangxi w południowych Chinach odbyła się konferencja poświęcona kulturze i turystyce regionu.

Podczas obrad zapadła decyzja, że ​​Guangxi stanie się światowej klasy destynacją turystyczną, z wysokiej jakości usługami, wydajnym zarządzaniem i skutecznym mechanizmem promocji.

Prowincja przyspieszy też wdrażanie planu budowy Guilin jako miasta turystyki krajobrazowej, kulturowej i uzdrowiskowej.

Rewitalizację przejdą także takie miejsca jak kurort nadmorski Beibu Gulf, Bama International Longevity Tourist Resort, Tourism Belt wzdłuż granicy chińsko-wietnamskiej, West River Ecotourism Belt i Nanningas.

Guangxi to urocze miejsce o wyjątkowych walorach geograficznych, doskonałym środowisku ekologicznym i kulturze etnicznej.

Podczas konferencji zainaugurowano mobilny program Platformy Zintegrowanych Usług dla Inteligentnej Turystyki Kulturowej Guangxi, aby ułatwić ocenę informacji i usług turystycznych online w regionie.

Forum było okazją do podpisania 33 dużych projektów o współpracy w zakresie turystyki kulturalnej w Guangxi, o łącznej wartości inwestycji przekraczającej 93 miliardy juanów (ponad 57 miliardów PLN).

17 z nich zostało zakontraktowanych w Beihai z łączną inwestycją w wysokości 81 miliardów juanów, co stanowi kamień milowy w budowie turystyki kulturalnej w Beihai.

Od stycznia do września tego roku, miasto Beihai przyjęło łącznie 38 916 400 turystów krajowych, co oznacza wzrost o 57,75 procent rok do roku i stanowi 100,33 procent liczby odwiedzających w tym samym okresie 2019 roku.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *