Już wkrótce rozpocznie się 4 edycja China International Import Expo (CIIE)

Dla Kenjiego Mizuty, prezesa Biura Przedstawicielskiego Japońskiej Organizacji Handlu Zewnętrznego (JETRO) w Szanghaju, czwarte China International Import Expo (CIIE) będzie jednym z dwóch największych wydarzeń, w których jego organizacja weźmie udział w tym roku.

„JETRO była gościem CIIE przez cztery poprzednie lata, a w tegorocznej edycji weźmie udział blisko 300 japońskich przedsiębiorstw – powiedział Kenji Mizuta.

„Mam nadzieję, że dzięki łącznej powierzchni wystawienniczej 2900 metrów kwadratowych, czyli o 400 metrów kwadratowych więcej niż w zeszłym roku, nasze produkty i usługi przyniosą zupełnie nowe wrażenia odwiedzającym” – powiedział.

Dodał, że epidemia, która dotknęła inwestycje japońskich przedsiębiorstw w Chinach sprawia, że ​​tym ważniejsze jest wzmocnienie wymiany gospodarczej i handlowej między tymi krajami.

„Jako pierwsze na świecie targi o tematyce importowej, a także ogromna praca Chin na rzecz otwarcia swojego rynku, CIIE służy jako platforma dla japońskich przedsiębiorstw do znajdowania nowych możliwości rozwoju podczas epidemii,” powiedział.

China International Import Expo startują w najbliższy piątek 5 listopada.


Give a Like for My Favorite China's Brands

BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.