Afrykańska brandy wkracza na chiński rynek

Afrykański minister rolnictwa Ivan Meyer, podczas ceremonii wręczenia nagród w konkursie brandy w Kapsztadzie powiedział agencji Xinhua, że Chiny są bardzo interesującym i obiecującym rynkiem dla afrykańskich producentów brandy.

Konkurs, pod nazwą Brandy Innovation Challenge, zmobilizował entuzjastów brandy blendingu do stworzenia własnej innowacyjnej marki i biznesplanu wspierającego ożywienie gospodarcze. Trzej najlepsi uczestnicy otrzymali nagrody pieniężne i zostaną pod opieką liderów branży brandy, aby rozpocząć własną działalność związaną z brandy.

Ceremonia jest zorganizowana przez South African Brandy Foundation we współpracy z premierem Western Cape Alanem Winde i odbyła się w jego oficjalnej rezydencji.

Brandy z RPA uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie. W ciągu ostatnich 20 lat 15 razy zdobyła tytuł Najlepszej Brandy na Świecie na Międzynarodowym Konkursie Wina i Alkoholi.


Give a Like for My Favorite China's Brands

BRInfo

Komentarze do “Afrykańska brandy wkracza na chiński rynek

  1. Przede wszystkim cały czas szukam odpowiedzi na pytanie, czy koniaki mogą różnić się smakiem pomiędzy sobą w sposób choćby zbliżony do tego jak zróżnicowana jest whisky. Po przeczytaniu tego artykułu, interesuje mnie też odpowiedź na pytanie, czy naprawdę brandy z RPA jest najlepsze. Zawsze byłem przekonany, że na szczycie podium są francuskie trunki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.