Nowa transgraniczna platforma usług e-commerce w Chinach

Chiny uruchomiły kolejną kompleksową platformę usługową dla transgranicznego handlu elektronicznego. Platforma powstała w Linyi Trade City we wschodniochińskiej prowincji Shandong.

Platforma, opracowana wspólnie przez Linyi Port Co., Ltd. i firmę informatyczną w Shenzhen, ma na celu zapewnienie kompleksowej obsługi odprawy celnej i transgranicznych rozwiązań logistycznych dla przedsiębiorstw handlu elektronicznego z zagranicą.

Jako jedno z pięciu chińskich miast, które zbudowały kompleksowe eksperymentalne strefy transgranicznego handlu elektronicznego, Linyi w ciągu ostatnich dwóch lat ustanowiło ekosystem transgranicznego przemysłu handlu elektronicznego.

Platforma będzie wspierać rozwój transgranicznego handlu elektronicznego oraz pomagać w transformacji Linyi w międzynarodowe miasto handlowe, opierając się na centrum nadzoru celnego offline i parku transgranicznego handlu elektronicznego w porcie Linyi.

Będzie to znaczący wkład w rozwój gospodarki miasta zorientowanej na eksport i nowe formy handlu zagranicznego. Preferencyjna polityka dla transgranicznego e-commerce zwiększy eksport produktów rolnych i charakterystycznych branż.

Uruchomienie platformy zapewni też wygodniejszą odprawę online dla transgranicznych przedsiębiorstw handlu elektronicznego.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *