Innowacyjne osiągnięcia Alibaby na targach CIFTIS 2022

Firma Cainiao Network (Cainiao), logistyczne ramię chińskiego giganta handlu elektronicznego Alibaba Group, bierze udział w Międzynarodowych Targach Handlu Usługami w Chinach 2022 (CIFTIS), prezentując innowacyjne osiągnięcia w sektorze logistyki.

Podczas CIFTIS firma Cainiao po raz pierwszy zaprezentowała publicznie swoją inteligentną platformę do rozliczania emisji dwutlenku węgla w ramach zielonego łańcucha dostaw. Korzystając z tego inteligentnego systemu, sprzedawcy mogą w dowolnym momencie, za pomocą jednego kliknięcia, wyliczyć ślad węglowy całego procesu logistycznego. Pozwala to na średnią redukcję emisji dwutlenku węgla o 180 gramów podczas całego procesu.

Cainiao zaprezentowało również swój inteligentny system transportu międzynarodowego, który wizualizuje i śledzi każdy węzeł transportowy podczas przepływu towarów z fabryk krajowych do magazynów zagranicznych, kompleksowo poprawiając stabilność logistyczną.

Chińskie przedsiębiorstwa logistyczne o zasięgu globalnym stały się ważnym motorem wysokiej jakości rozwoju handlu zagranicznego. Obecnie zagraniczna działalność magazynowa Cainiao obejmuje ponad 30 krajów i regionów i oczekuje się, że w tym roku zostaną dodane 4 nowe magazyny offshore, obejmujące główne centra logistyczne na wschodzie, centrum i zachodzie Stanów Zjednoczonych.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *