Startują Targi Importu i Eksportu w Kantonie

15 kwietnia w mieście Guangzhou w południowych Chinach odbędą się 133. Targi Importu i Eksportu, z rekordową powierzchnią wystawienniczą i liczbą wystawców.

Według Xu Binga, rzecznika targów i zastępcy dyrektora generalnego Chińskiego Centrum Handlu Zagranicznego, powierzchnia wystawiennicza dla wystaw offline została powiększona z 1,18 miliona metrów kwadratowych do 1,5 miliona metrów kwadratowych. Liczba wystawców online i offline wyniesie odpowiednio 34 933 i 39 281.

Istnieją trzy nowe obszary wystawiennicze poświęcone automatyce przemysłowej i inteligentnej produkcji, nowej energii i inteligentnym połączonym pojazdom oraz produktom dla kobiet w ciąży, niemowląt i dzieci. Ponadto dodano trzy nowe wyspecjalizowane strefy dla produktów smart life, srebrnej gospodarki oraz produktów testowych i ochronnych.

Skala wystaw dla importu nadal rośnie. Wystawy importowe obejmują 30 000 metrów kwadratowych, co stanowi wzrost o 50 procent w porównaniu z poziomem sprzed epidemii. 508 firm z 40 krajów weźmie udział w 12 profesjonalnych wydarzeniach wystawienniczych. 73 procent tych firm pochodzi z krajów zaangażowanych w proponowaną przez Chiny Inicjatywę Pasa i Szlaku.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *