Shenzhen promuje zbliżające się targi energii cyfrowej w Monachium

W Monachium odbyła się znana na całym świecie wystawa branży energii słonecznej Intersolar Europe.

Podczas wydarzenia prezentację miała delegacja z miasta Shenzhen w prowincji Guangdong w południowych Chinach, która promowała zbliżającą się Międzynarodową Wystawę Energii Cyfrowej 2023 (IDEE 2023).

IDEE 2023 odbędzie się w Shenzhen w dniach 29 czerwca – 2 lipca, a tematem przewodnim będzie „Tworzenie zielonej przyszłości z cyfrową energią”.

Tegoroczna IDEE kładzie nacisk na badania, rozwój i zastosowanie najnowocześniejszych technologii, zwłaszcza technologii cyfrowej, w sektorze energetycznym.

Intersolar Europe, z powierzchnią wystawienniczą wynoszącą prawie 60 000 metrów kwadratowych, zgromadziła gości z ponad 100 krajów. Udział wzięło ponad 400 wiodących przedsiębiorstw z kraju i zagranicy oraz instytuty badawcze, w tym China Southern Power Grid, Huawei Digital Power, BYD, Tencent, ZTE, Sunwoda, Siemens Energy, Cargill China, Shenzhen MSU-BIT University, University of Macau i Chinese University of Hong Kong.

W wydarzeniu uczestniczyło także ponad 400 chińskich przedsiębiorstw fotowoltaicznych, z czego 130 przedsiębiorstw ma swoje siedziby w Shenzhen, jednym z głównych chińskich centrów technologii i innowacji.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *