AliExpress rozpoczyna współpracę z PinPongiem

Globalna platforma płatnicza PingPong nawiązała niedawno współpracę z AliExpressem, transgraniczną platformą handlu elektronicznego, w celu świadczenia transgranicznych usług płatniczych i windykacyjnych.

Teraz chińscy sprzedawcy mogą wybrać PingPong jako metodę pobierania płatności w aplikacji AliExpress. Po zakończeniu weryfikacji konta mogą otrzymywać płatności ze sprzedaży zagranicznej i wypłacać środki w różnych walutach.

W tym samym czasie użytkownicy PingPonga mogą uzyskać dostęp do odpowiednich usług, wybierając „platformę AliExpress” i dokonując powiązania konta.

„PingPong został pierwotnie założony z zamiarem pomocy sprzedawcom w realizacji ich marzeń o globalnym handlu w bezpieczny i wygodny sposób. Jest to również jeden z ważnych warunków wstępnych ułatwiających współpracę między AliExpress i PingPong” — powiedział Lu Shuai, współzałożyciel firmy.

Obie strony mają nadzieję zoptymalizować produkty i rozszerzyć granice usług, aby wesprzeć chińskich sprzedawców w dotarciu do szerszego rynku globalnego i przyspieszeniu globalizacji chińskich marek, dodał Lu.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *