Trasa promocyjna Międzynarodowych Targów Łańcuchów Dostaw

W środę w Londynie odbyła się prezentacja pierwszych Międzynarodowych Targów Łańcuchów Dostaw.

W wydarzeniu wzięło udział około 140 przedstawicieli brytyjskich i chińskich stowarzyszeń biznesowych, przedsiębiorstw i mediów.

Targi CISCE, które odbędą się w Pekinie w dniach 28 listopada – 2 grudnia 2023 r., będą pierwszą na świecie wystawą poświęconą łańcuchom dostaw, tworząc platformę dla globalnych wysiłków na rzecz stabilnego i niezakłóconego funkcjonowania łańcuchów przemysłowych i dostaw.

Bao Ling, minister ambasady chińskiej w Wielkiej Brytanii zachęcał brytyjskie firmy do pełnego wykorzystania CISCE w celu zbadania możliwości współpracy, podzielenia się korzyściami płynącymi ze wzrostu w Chinach i poszerzenia tam przestrzeni biznesowej.

Sherard Cowper-Coles, przewodniczący Chińsko-Brytyjskiej Rady Biznesu powiedział, że serdecznie wita i wspiera targi oraz że z entuzjazmem poprowadzi delegację z Wielkiej Brytanii.

Z planowaną powierzchnią wystawienniczą wynoszącą ponad 100 000 metrów kwadratowych, CISCE w Pekinie obejmie pięć łańcuchów dostaw: inteligentne pojazdy, ekologiczne rolnictwo, czystą energię, technologię cyfrową i zdrowe życie.

Jack Perry, przewodniczący „Young Icebreakers” 48 Group Club (londyńskiej organizacji non-profit, zajmującej się promowaniem handlu dwustronnego między Chinami a Wielką Brytanią) i dyrektor generalny (CEO) London Export Corporation powiedział, że wysiłki i działania CCPIT pokazały, że „Chiny, zamiast zamykać drzwi, są zainteresowane zbadaniem i rozwiązaniem problemów, które widzimy przed nami”.

„Bez szybkich, niezawodnych i rozsądnych cenowo łańcuchów dostaw nie będzie biznesu, w którym można by pracować” – powiedział.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *