Wzmacnianie i stały rozwój firmy to misja każdego chińskiego przedsiębiorcy

Wzmacnianie i stały rozwój firmy powinny być misją każdego chińskiego przedsiębiorcy, powiedział Li Qiuxi, prezes firmy Fenjiu Group, potentata w produkcji alkoholi.

W wywiadzie dla Xinhuanet, podczas Forum Przedsiębiorców w Boao, prezes podkreślił, że w nowym modelu rozwoju Chin, który potrzebuje wsparcia biznesu, przedsiębiorczość może lepiej odgrywać swoją rolę.

Od maja br. nowy model rozwoju Chin opiera się na rynku krajowym, umożliwiając jednocześnie wzajemne stymulowanie się rynków krajowych i zagranicznych.

Kluczem do nowego modelu rozwoju jest wzmocnienie przedsiębiorstw, celem budowania silniejszych Chin, zauważył Li.

W tym roku zakończył się 13. plan pięcioletni, którego celem było zbudowanie zamożności społeczeństwa. Fenjiu Group jako przedsiębiorstwo państwowe w prowincji Shanxi w północnych Chinach, w pełni wzięło na siebie odpowiedzialność społeczną.

– Najważniejsze, by przedsiębiorstwa wypełniały swoje obowiązki społeczne, poprzez dostarczanie konsumentom bezpieczniejszych i lepszych produktów – zauważył Li.

Fenjiu Group od 2015 roku pomaga hrabstwu Qin w Shanxi w łagodzeniu ubóstwa. W Qin powstała baza uprawy sorgo, ziarna wykorzystywanego w produkcji trunków. Ma to stanowić punkt wyjścia do skutecznych działań prowadzących do bogacenia się społeczeństwa.

Forum Przedsiębiorców w Boao, mieście w prowincji Hainan w południowych Chinach, odbywa się od czterech lat z rzędu i stanowi wysokiej klasy platformę komunikacyjną dla chińskich przedsiębiorców.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *