Fashion Week w Szanghaju

6 kwietnia w Szanghaju rozpoczną się targi mody Shanghai Fashion Week.

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy 2021 miasto odnotowało blisko 59-cio procentowy wzrost sprzedaży detalicznej w stosunku do ubiegłego roku.

Dane pokazały, że ponad 60 procent marek, które wezmą udział w tygodniu mody odnotowało wyraźny wzrost sprzedaży, a prawie 40 procent otworzyło nowe sklepy stacjonarne.

Dzięki wprowadzeniu ścisłych środków zapobiegania i kontroli epidemii, w przyszłym miesiącu wydarzenie w całości wznowi prezentacje projektów offline, z ponad 100 premierami nowych produktów w najważniejszych punktach miasta związanych z modą.

W celu promowania krajowych marek i projektantów odbędą się także pokazy online w ramach nowo utworzonego wydarzenia o nazwie „Shanghai Fashion & Lifestyle Carnival”.

Shanghai Fashion Week to wydarzenie modowe odbywające się dwa razy w roku w Szanghaju, za każdym razem trwające siedem dni, które jest częścią Shanghai International Fashion Culture Festival.

Wspierany przez Ministerstwo Handlu, Shanghai Fashion Week jest wydarzeniem biznesowym i kulturalnym, którego gospodarzem jest rząd miejski Szanghaju. Dzięki coraz większej liczbie młodych projektantów, Shanghai Fashion Week ma na celu zbudowanie międzynarodowej i profesjonalnej platformy i przyciągnięcie największych talentów projektowych z całego świata.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *