Międzynarodowe targi elektroniki w Kantonie

W poniedziałek 12 kwietnia, w mieście Guangzhou w południowych Chinach otwarto międzynarodowe targi sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Targi mają na celu wsparcie rynku krajowego i badanie rynku globalnego.

Ekspozycja, o łącznej powierzchni wystawienniczej przekraczającej 40 000 metrów kwadratowych, składa się z sześciu sekcji, obejmujących elektronikę użytkową, elektronikę mobilną i części, elektroniczne gry sportowe i sprzęt AGD. W wystawie bierze udział 1000 wystawców oferujących 60 000 produktów.

Podczas wydarzenia odbędą się również konferencje poświęcone m.in. trendom rozwojowym branży elektroniki użytkowej i transgranicznemu e-commerce.

Targi są współorganizowane przez Biuro Rozwoju Handlu Ministerstwa Handlu, Chińską Radę ds. Promocji Handlu Międzynarodowego w Kantonie (Komitet CCPIT w Kantonie) oraz lokalną firmę wystawienniczą.

Yang Yong, dyrektor CCPIT Guangzhou Committee powiedział, że impreza wykorzystuje gwałtowny wzrost rynku inteligentnej elektroniki użytkowej, aby promować ekspansję i unowocześnianie konsumpcji produktów elektronicznych oraz wspierać „podwójny obieg”.

„Podwójny obieg” odnosi się do nowego paradygmatu rozwoju Chin, w którym rynki krajowe i zagraniczne wzajemnie się wzmacniają, a rynek krajowy jest podstawą.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *