Międzynarodowa wystawa sprzętu budowlanego

Od środy 20 maja, na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowo-Wstawienniczego w Hunan, na powierzchni 300 tysięcy m2, najwięksi światowi producenci maszyn budowlanych prezentują swoją ofertę przed międzynarodowymi odbiorcami.

Tematem przewodnim jest „Inteligentna nowa generacja maszyn budowlanych”, a wystawa posłuży jako międzynarodowa platforma wystawiennicza dla nowych technologii, nowego sprzętu i nowych formatów światowego przemysłu budowlanego. Wydarzenie, współorganizowane przez Chińską Federację Przemysłu Maszynowego,

Chińskie Towarzystwo Maszyn Budowlanych, Departament Przemysłu i Technologii Informacyjnych prowincji Hunan, Departament Handlu prowincji Hunan, Chińska Rada ds. Promocji Handlu Międzynarodowego (CCPIT) Pod-Rada Hunan i samorząd miejski Changsha, ma potrwać do niedzieli 22 maja.

W wystawie uczestniczy 1450 wystawców, w tym 32 z 50 największych światowych producentów maszyn budowlanych.

Pomimo szalejącej w 2020 roku pandemii, chiński sektor maszyn budowlanych przeciwstawił się trendowi spadkowemu i stał się najszybciej rozwijającym się segmentem w całym przemyśle maszynowym. W pierwszym kwartale tego roku, wraz z pojawieniem się szeregu innowacji naukowych i technologicznych, krajowy przemysł maszyn budowlanych kontynuował dynamiczny rozwój, osiągając wzrost przychodów o 71,85% rok do roku i 1,38-krotny zysk. Po prawie siedmiu dekadach rozwoju, Hunan stał się największą chińską bazą przemysłu maszyn budowlanych.

W międzyczasie prowincja aktywnie uczestniczyła w budowie infrastruktury w krajach uczestniczących w inicjatywie Pasa i Szlaku (BRI), a sprzęt budowlany produkowany w Hunan wyeksportowano do 160 krajów na świecie. Producenci maszyn budowlanych z Hunan, tacy jak Sany Group i Zoomlion, stworzyli inteligentne fabryki i zrealizowali zieloną, cyfrową i inteligentną produkcję i sprzedaż, skracając w ten sposób cykl biznesowy i zapewniając wzrost przychodów, zysku netto i marży zysku netto. Hunan skorzysta z międzynarodowej wystawy, aby promować przepływ globalnych zasobów maszyn budowlanych i pobudzić zintegrowany rozwój globalnego przemysłu maszyn budowlanych.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *