Tańczące koparki

W dniach 19-22 maja w Changsha, w prowincji Hunan w środkowych Chinach, odbyła się Międzynarodowa Wystawa Sprzętu Budowlanego CICEE 2021

Wystawa performatywna, której gospodarzem był komitet organizacyjny CICEE i zorganizowana przez Hunan Construction Machinery Leasing Service Industry Association, obejmowała powierzchnię 15 000 metrów kwadratowych.

Powierzchnia wystawiennicza została podzielona na strefę interakcji z publicznością, strefę rywalizacji umiejętności operacyjnych, strefę inteligentnych bezzałogowych operacji oraz strefę pokazów.

Walc na koparki i taniec breakdance, pokaz sterowania bezzałogową koparką, interaktywne gry dla dzieci do kierowania koparką itp. – wszystko po to, by zaprezentować możliwości zaawansowanych technologicznie maszyn budowlanych.

Podczas wystawy Grupa Sany, wiodący producent sprzętu budowlanego w Chinach, przedstawiła bezzałogową koparkę, pracującą w czasie rzeczywistym w oparciu o technologię 5G.  Producenci chwalili się także precyzyjnością swoich sprzętów podczas spektakularnego pokazu cięcia arbuza przez 22-tonową koparkę.

W strefie interakcji, pod okiem doświadczonych opiekunów, dzieci bawiły się w operatorów koparek. Na zakończenie kilka maszyn ułożyło swoje mechaniczne ramiona w kształt serca, na znak błogosławieństwa dla publiczności.

Hunan Construction Machinery Leasing Service Industry Association przekształci wystawę w cykliczne pokazy inteligentnych i naukowo-technicznych osiągnięć dla przemysłu maszyn budowlanych.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *