Targi cygar w Chengdu

W Chengdu, stolicy prowincji Syczuan w południowo-zachodnich Chinach, odbyła się konferencja prasowa związana z zaplanowanymi na listopad międzynarodowymi targami cygar Cigar Expo (Chengdu) (2021 ICE).

Impreza odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Tianfu w Chengdu w dniach 8-10 listopada. Gospodarzem są China Cigarette Sales Corporation i China Tobacco International Group Limited.

2021 ICE skoncentruje się przede wszystkim na markach premium, kulturze cygar oraz wymianie i współpracy sieci przemysłu cygarowego. Na powierzchni 10000 metrów kwadratowych poza wystawą odbywać się będą spotkania i aktywności, takie jak Cigar Night, profesjonalne fora i degustacje cygar.

Podczas wydarzenia będzie także dostępna hala wystawiennicza w chmurze. Dzięki aplikacjom IT, takim jak 5G, VR / MR, big data itp., powstanie zupełnie nowa, zdigitalizowana platforma wystawiennicza online, zapewniająca kreatywną przestrzeń do wyświetlania, komunikacji i interakcji.

Na targach zaprezentuje się ponad 150 krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw, organizatorzy spodziewają się wizyty 10 000 zwiedzających. Swoją obecność potwierdziły znane marki, takie jak Habanos, Davidoff, Bulldog czy Wuliangye.

Pierwsze ICE odbyło się w 2019 roku w Shenzhen w południowych Chinach. Jako miasto-gospodarz drugiego ICE, Chengdu jest jednym z największych rynków cygar w Chinach, z solidną bazą przemysłową i ogromnym potencjałem dla przemysłu cygar.

Zapraszamy potencjalnych wystawców do rejestracji online na oficjalnej stronie internetowej ICE 2021 pod adresem www.intercigarexpo.com.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *