Targi cygar w Chengdu

W Chengdu, stolicy prowincji Syczuan w południowo-zachodnich Chinach, odbyła się konferencja prasowa związana z zaplanowanymi na listopad międzynarodowymi targami cygar Cigar Expo (Chengdu) (2021 ICE).

Impreza odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Tianfu w Chengdu w dniach 8-10 listopada. Gospodarzem są China Cigarette Sales Corporation i China Tobacco International Group Limited.

2021 ICE skoncentruje się przede wszystkim na markach premium, kulturze cygar oraz wymianie i współpracy sieci przemysłu cygarowego. Na powierzchni 10000 metrów kwadratowych poza wystawą odbywać się będą spotkania i aktywności, takie jak Cigar Night, profesjonalne fora i degustacje cygar.

Podczas wydarzenia będzie także dostępna hala wystawiennicza w chmurze. Dzięki aplikacjom IT, takim jak 5G, VR / MR, big data itp., powstanie zupełnie nowa, zdigitalizowana platforma wystawiennicza online, zapewniająca kreatywną przestrzeń do wyświetlania, komunikacji i interakcji.

Na targach zaprezentuje się ponad 150 krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw, organizatorzy spodziewają się wizyty 10 000 zwiedzających. Swoją obecność potwierdziły znane marki, takie jak Habanos, Davidoff, Bulldog czy Wuliangye.

Pierwsze ICE odbyło się w 2019 roku w Shenzhen w południowych Chinach. Jako miasto-gospodarz drugiego ICE, Chengdu jest jednym z największych rynków cygar w Chinach, z solidną bazą przemysłową i ogromnym potencjałem dla przemysłu cygar.

Zapraszamy potencjalnych wystawców do rejestracji online na oficjalnej stronie internetowej ICE 2021 pod adresem www.intercigarexpo.com.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *