Konkursy zwiększają innowacyjność MŚP

Wiele regionów w Chinach zaprosiło niedawno małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) do udziału w regionalnych konkursach innowacji i przedsiębiorczości.

Komitet organizacyjny krajowego konkursu na innowacje i przedsiębiorczość „Maker in China” dla MŚP w Shenzhen w prowincji Guangdong w południowych Chinach, zorganizował 2 lipca konferencję internetową, podczas której zachęcał MŚP i producentów do wspólnego odkrywania i kultywowania doskonałych projektów i zespołów oraz inkubowania i rozwijania szeregu nowych produktów, technologii, modeli i biznesów poprzez konkurencję.

Po zatwierdzeniu te rekomendowane przedsiębiorstwa mogą być kandydatami do listy 500 najlepszych chińskich przedsiębiorstw i wziąć udział w krajowym finale konkursu „Maker in China”.

Konkurs „Maker in China” będzie rekomendował wyróżniające się projekty funduszom inwestycyjnym, instytucjom venture capital i bankom oraz zorganizuje działania związane z kojarzeniem biznesu online i offline, aby zgromadzić i poprowadzić różne instytucje inwestycyjne i finansowe w celu świadczenia zróżnicowanych usług dla uczestniczących przedsiębiorstw.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *