Shammi Ahmed: KPCh wytrzymała próbę czasu

Shammi Ahmed, sekretarz podkomitetu ds. międzynarodowych rządzącej Bangladeszem partii Ligi Awami, podczas wywiadu dla Xinhua powiedziała, że Komunistyczna Partia Chin (KPCh) nie tylko przetrwała próbę czasu, ale także doprowadziła do spektakularnego rozwoju narodu chińskiego.

Przestrzegając swoich podstawowych zasad poszukiwania szczęścia dla ludzi i dążenia do odrodzenia narodu chińskiego, KPCh doprowadziła Chiny do osiągnięcia niezwykłego postępu społecznego i gospodarczego, powiedziała Shammi.

Sukces Chin w kontrolowaniu pandemii COVID-19 i łagodzeniu ubóstwa, są bezpośrednio związane z przywództwem partii. Wniosła ona znaczący wkład w ochronę zdrowia Chińczyków i innych narodów na całym świecie, oferując swoje doświadczenia w walce z pandemią, powiedziała.

Sekretarz pochwaliła KPCh za decydujące środki w powstrzymaniu rozprzestrzeniania się COVID-19, dzielenie się doświadczeniami antypandemicznymi ze światem i wspieranie globalnej walki z wirusem.

KPCh wykuła partycypacyjną formę rządzenia z polityką skoncentrowaną na ludziach, wynikającą z precyzyjnie zaprojektowanych i pilotowanych koncepcji rozwoju.

Innym kluczowym aspektem KPCh jest ideologia priorytetowego traktowania pokojowego rozwoju, multilateralizmu i wspólnego globalnego dobrobytu, powiedziała.

Stojąc po właściwej stronie historii, ludzie byli świadkami, że KPCh jest zaangażowana nie tylko w zmobilizowanie Chińczyków i prowadzenie ich do dobrego zarządzania własnymi sprawami, ale także w budowanie społeczności ze wspólną przyszłością dla ludzkości, aby promować światowy pokój i wspólnego rozwoju, dodała sekretarz.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *