Włoski Class Editori: Biznes wzdłuż Jedwabnego Szlaku

Książka pt. „Prowadzenie biznesu w Chinach oraz na trasie Pasa i Szlaku”, została niedawno opublikowana jako osiągnięcie partnerstwa pomiędzy China Economic Information Service (CEIS), wyspecjalizowanym dostawcą usług informacji gospodarczej w ramach Agencji Prasowej Xinhua i włoskim zespołem multimedialnym Class Editori – Milano Finanza.

Książka przedstawia możliwości dla włoskich firm na rynku chińskim oraz w innych krajach związanych z B&R.

Inicjatywa Pasa i Szlaku otworzyła nowe ścieżki współpracy między Chinami i Włochami, zwłaszcza w zakresie wymiany technologicznej między MŚP.

Ponadto Włochy są jedynym krajem G7, który podpisał oficjalny protokół ustaleń, aby przystąpić do inicjatywy B&R, dzięki czemu włoskie firmy mają przewagę konkurencyjną w rozwijaniu współpracy z Chinami i innymi krajami związanymi z Pasem i Szlakiem, w tym z krajami śródziemnomorskimi i afrykańskimi.

Książka ta jest zatem niezbędną aktualizacją projektów i inicjatyw, które rozwijają się między Wschodem a Włochami – jedną z najważniejszych gospodarek przemysłowych Europy.

Class Editori jest wiodącym wydawcą gazet i czasopism we Włoszech i ma na celu dostarczanie wysokiej jakości usług informacji gospodarczej włoskim i światowym przedsiębiorstwom i instytucjom.

W prezencie cyfrowa wersja książki jest dostępna TUTAJ.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *