NEXT Summit (Singapur 2021)

29 września rozpocznie się NEXT Summit (Singapur 2021), wydarzenie organizowane przez Federację NEXT i China Economic Information Service of Xinhua News Agency. Produktem wiodącym będzie Red Xifeng, wysokiej klasy trunek firmy Xifeng Liquor, która jest partnerem imprezy.

Wydarzenie ma być motorem do zwiększenia międzynarodowego zrozumienia i zaufania, wymiany globalnej innowacji, współpracy i zrównoważonego rozwoju. Uczestnicy będą także dzielić się najnowszymi wynikami badań naukowych i technologicznych oraz wysokowydajnymi praktykami.

Dzisiejszy świat przechodzi głębokie zmiany, jakich wcześniej nie widziano. Mocy nabierają nowe etapy przemian naukowych, technologicznych i przemysłowych.

Na poziomie międzynarodowym łańcuchy przemysłowe przechodzą proces restrukturyzacji, a społeczność międzynarodowa stoi przed globalnymi wyzwaniami. Na poziomie lokalnym kraje rozwinięte cierpią z powodu spowolnienia gospodarczego, niezrównoważonego podziału interesów, niezrównoważonego podziału interesów. Dużym wyzwaniem są też pogarszające się choroby społeczne i dylematy polityczne. Tymczasem kraje rozwijające się znajdują się pod wielką presją osiągnięcia szybkiego rozwoju gospodarczego i społecznego.

Federacja NEXT to międzynarodowa platforma do odkrywania i dzielenia się optymalnymi praktykami współpracy międzynarodowej. Federacja z siedzibą w Nowej Zelandii angażuje rządy, przedsiębiorstwa i liderów społecznych w celu poprawy globalnej innowacyjności, współpracy i zrównoważonego rozwoju. Federacja została uznana za siłę pozytywnych zmian globalnych. Dąży do promowania współpracy między różnymi podmiotami, takimi jak instytucje rządowe, think tanki, stowarzyszenia przemysłowe, instytucje finansowe, organizacje społeczne, media i organizacje międzynarodowe.

Ubiegłoroczny NEXT Summit (Sky 2020) odbył się w celu upamiętnienia solidarności, odwagi i hojności ludzkości w walce z COVID-19. Wcześniejsze wydarzenia miały miejsce w Auckland w 2017 roku, Hangzhou w 2018 roku i Dubaju w 2019 roku.


Give a Like for My Favorite China's Brands

BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.