Rozbieżne perspektywy i nowe imperatywy w globalnym ożywieniu. Globalny Indeks Miast 2021

Na podstawie kompleksowej analizy 230 miast na całym świecie, firma konsultingowa Kearney opracowała Globalny Indeks Miast 2021. Tegoroczna edycja nosi tytuł Rozbieżne perspektywy i nowe imperatywy w globalnym ożywieniu. W indeksie znalazło się 156 miast, w tym 31 chińskich.

Raport pokazuje, że w czołówce pozostają miasta w Europie i Stanach Zjednoczonych, podczas gdy miasta azjatyckie szybko nadrabiają zaległości, a największe tempo wzrostu mają miasta chińskie.

W rankingu z 2021 r. Pekin, Hongkong i Szanghaj znajdują się w pierwszej dziesiątce miast świata, podobnie jak Nowy Jork, Los Angeles i Chicago, a przewyższając Europę i inne regiony Azji i Pacyfiku. regiony, które pozostają na 2 miejscu.

Inne chińskie miasta, takie jak Hangzhou, Chengdu, Changsha, Xi’an i Suzhou, osiągnęły wzrost zarówno w wynikach, jak i rankingach, dzięki lepszemu zarządzaniu, poprawie środowiska biznesowego, bardziej kreatywnemu stylowi miasta i bardziej odpornej łączności.

Kearney to wiodąca globalna firma konsultingowa w zakresie zarządzania, zatrudniająca ponad 3600 osób pracujących w ponad 40 krajach. Współpracuje z ponad trzema czwartymi firm z listy Fortune Global 500, a także z najbardziej wpływowymi organizacjami rządowymi i non-profit.


Give a Like for My Favorite China's Brands

BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.