W malowniczej okolicy góry Changbai wkrótce rozpocznie się festiwal lodu i śniegu

Międzynarodowy Festiwal Śniegu i Lodu w Harbinie rozpocznie się już 5 stycznia. Ruch na granicach Chin pozostaje bardzo ograniczony z uwagi na pandemię koronawirusa, więc większość gości będą stanowili turyści krajowi. W czasie festiwalu temperatury mają spaść do nawet minus 35 stopni Celsjusza!

Festiwal lodu i śniegu w latach 2021-2022 obejmuje ponad 40 atrakcji. Oprócz tradycyjnych aktywności, takich jak maraton w śnieżnych lasach czy wyścigi na lodzie, do listy zostaną dodane również nowe, związane z zimowymi igrzyskami olimpijskimi oraz koleją dużych prędkości.

Changbai Mountain jest znanym na całym świecie malowniczym obszarem, rezerwatem przyrody na poziomie stanowym i jedną z 10 najsłynniejszych gór w Chinach. Znajduje się w południowo-wschodniej części prowincji Jilin na granicy Chin i Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej.

Changbai Mountain Co., Ltd, notowana na giełdzie spółka zajmująca się usługami turystycznymi, zapewnia kompleksowe usługi, począwszy od planowania turystyki, rezerwacji biletów, transportu i zakwaterowania.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *