Nowy standard dla inżynierii kolejowej

Międzynarodowa Komisja Elektrotechniczna (IEC) opublikowała niedawno międzynarodową normę dotyczącą inżynierii kolejowej, której autorem jest CRRC Zhuzhou Locomotive Co., Ltd. (CRRC Zhuzhou).

Norma podaje zasady badania metod testowania nowo produkowanych pantografowych nakładek stykowych, zapewniających wsparcie techniczne dla bezpiecznej eksploatacji lokomotyw.

Prace nad sformułowaniem standardu rozpoczęły się w czerwcu 2018 roku, pod kierownictwem Krajowej Administracji Kolejowej i CRRC Co., Ltdi przy współpracy z 22 ekspertami z siedmiu krajów, w tym Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec i Japonii.

IEC jest jedną z najbardziej autorytatywnych światowych organizacji normalizacyjnych, reprezentującą najbardziej wpływowe normy techniczne w branży.

Nowo opublikowany standard jest połączeniem względnych osiągnięć w zakresie innowacji i praktycznych doświadczeń z całego świata z korzystną chińską technologią. Nie tylko przyczynia się do rozwoju społeczności międzynarodowej, ale także stanowi krok naprzód we wzmacnianiu autorytetu chińskich firm w globalnym dyskursie.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *