Aktualizacja serwisu internetowego Inicjatywy Pasa i Szlaku

W czwartek uruchomiono zaktualizowany serwis internetowy Inicjatywy Pasa i Szlaku (BRI), o nazwie Belt And Road Portal (BRP) https://eng.yidaiyilu.gov.cn.

Prezentując oryginalne treści, informacje i praktyczne usługi, serwis oferuje szereg ekskluzywnych felietonów, dostarcza bogatszych zasobów danych i informacji oraz daje dostęp do wygodniejszych i efektywniejszych usług biznesowych.

W celu lepszego zaspokojenia potrzeb użytkowników krajowych i zagranicznych, nowa wersja BRP zawiera aktualizacje układu i funkcji, dodając polecane sekcje tematyczne, raporty multimedialne i określone usługi.

Świętując dziesiątą rocznicę BRI, ostatnia aktualizacja serwisu wykorzystuje technologie big data i sztucznej inteligencji w celu poprawy jakości i elastyczności, czyniąc z niej inteligentny portal zorientowany na usługi, który jest skoncentrowany na użytkowniku i łączy wiele funkcji.

BRP, nadzorowany przez biuro Grupy Kierowniczej ds. Promowania Inicjatywy Pasa i Szlaku, jest wspólnie prowadzony przez Narodową Komisję ds. Rozwoju i Reform (NDRC) i agencję prasową Xinhua, a jej współgospodarzem jest powiązana z Xinhua chińska służba informacji gospodarczej i Państwowe Centrum Informacji afiliowane przy NDRC.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *