Tianjin – światowa stolica rowerów

Chińscy producenci rowerów wyprzedzili światową konkurencję dzięki inteligentnej technologii, kradnąc serca światowych miłośników rowerów modelami z najwyższej półki, w korzystnych cenach.

Golden Wheel Group, wiodące chińskie przedsiębiorstwo rowerowe, eksportuje rowery elektryczne, w których zastosowano opatentowaną technologię.

Najnowszy inteligentny model firmy, wyposażony w wyjmowaną, wielozadaniową baterię, został wprowadzony na rynek europejski w pierwszej połowie 2023 r., zwiększając przychody z eksportu w pierwszym półroczu, które osiągnęły 85 mln USD, pomimo pogorszenia koniunktury na całym rynku.

Siedziba firmy znajduje się w Tianjin w północnych Chinach, znanym jako największa baza produkcyjna i centrum dystrybucji rowerów w Chinach.

W ciągu pierwszych pięciu miesięcy tego roku pociągi z Tianjin, który jest o ponad miesiąc szybszy niż dostawa za pośrednictwem transportu morskiego, obsłużyły transporty rowerów o wartości 13,02 mln USD, co oznacza wzrost o 11,5 procent rok do roku.

W 2022 roku średnia cena eksportowa roweru wyprodukowanego w Chinach wynosiła średnio 90 USD.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *