Ceremonia zamknięcia 17. Festiwalu Turystyki Kultury Księżyca w Yichun

W czwartkowy wieczór, 28 września w prowincji Jiangxi we wschodnich Chinach, odbyła się ceremonia zamknięcia 17. Festiwalu Turystyki Kultury Księżyca w Yichun.

W uroczystości wzięli udział zagraniczni studenci z Uniwersytetu Yichun, którzy mieli okazję z bliska poznać tradycyjną chińską kulturę.

Tematyczna ceremonia zamknięcia, poświęcona kulturze księżyca, składała się z czterech klasycznych atrakcji ludowych, które rozciągały się od centrum sportowego w centrum Yichun po plac za budynkiem miejskim, zapewniając publiczności wspaniałą wizualną ucztę.

Podczas ceremonii odbył się także pokaz nowoczesnych dronów. 1000 dronów wykonało 14 pięknych kompozycji, rozświetlając noc Yichun wraz z jasnym księżycem na gwiaździstym niebie.

Podczas siedemnastego Festiwalu Turystyki Kultury Księżyca w Yichun, poprzedzającego nadchodzący Festiwal Środka Jesieni, miały miejsce różne wydarzenia, które pomogły pobudzić lokalną kulturę i turystykę.

Wydarzenia te obejmowały programy kulturalne i artystyczne oraz pokaz sztucznych ogni.

W ostatnich latach, w oparciu o zielone zasoby naturalne i zabytkową turystykę, hrabstwo Yifeng energicznie promowało zintegrowany rozwój przemysłu kulturalnego i turystycznego i sukcesywnie budowało szereg projektów turystyki kulturowej, takich jak Dongshan Scenic Area czy Starożytna Wioska Tianbao.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *