Festiwal lotosu w hrabstwie Nanchang

W hrabstwie Nanchang, które jest strefą rozwoju gospodarczego i technologicznego Xiaolan i leży w prowincji Jiangxi we wschodnich Chinach, zakończył się 7. Festiwal Gospodarczy, Handlowy i Kulturalny Lotosu.

To kompleksowe wydarzenie, trwające trzy miesiące, obejmowało ponad 40 działań, od wydarzeń kulturalnych, atrakcji turystycznych po wydarzenia biznesowe, takie jak ceremonie podpisania umów, kojarzenia partnerów biznesowych i sympozja inwestycyjne.

Podczas ceremonii zamknięcia podpisano łącznie 24 umowy, w tym 17 projektów w przemyśle wtórnym i 7 w sektorze usług, o łącznej wartości kontraktów odpowiednio 13,35 miliarda juanów (około 1,83 miliarda dolarów amerykańskich) i 3,45 miliarda juanów. Oczekuje się, że projekty dotyczące różnych branż, takich jak samochody i części, ekologiczna żywność, biomedycyna, produkcja inteligentnego sprzętu, półprzewodniki i układy scalone oraz inteligentna logistyka, przyczynią się do powstania nowoczesnego systemu przemysłowego w hrabstwie.

Dzięki festiwalowi rozpędu nabrała także turystyka powiatu. Wiadomo, że hrabstwo przyciągnęło podczas festiwalu ogółem 10,718 mln turystów, osiągając kompleksowe dochody z turystyki w wysokości 7,749 mld juanów i przekazując 32,7371 mln juanów środków wsparcia na rzecz charakterystycznych obiektów turystyki kulturowej. Strefa Rozwoju Gospodarczego i Technologicznego Xiaolan w hrabstwie Nanchang, jedna z trzech stref rozwoju na szczeblu krajowym miasta Nanchang, położona jest w centrum głównego obszaru miejskiego Nanchang i jest połączona zarówno z pionową arterią Chin, czyli linią kolejową Pekin-Kowloon, jak i z pozioma arteria szybkiej kolei Szanghaj-Kunming.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *