Evergrande Auto i Tencent dla inteligentnego systemu operacyjnego w samochodach

China Evergrande New Energy Vehicle Group Limited i Tencent podjęły współpracę w tworzeniu inteligentnego systemu operacyjnego w samochodach.

China Evergrande New Energy Vehicle Group Ltd prowadzi działalność w dwóch segmentach. Segment zarządzania zdrowiem obejmuje zarządzanie zdrowiem przez Internet i społeczność lokalną, szpitale międzynarodowe, opiekę nad osobami starszymi i przemysł rehabilitacyjny, kosmetykę medyczną i anti-aging, a także sprzedaż powierzchni medycznych. Segment Pojazdów Nowej Energii zajmuje się badaniami, rozwojem, produkcją i sprzedażą pojazdów nowej energii, w tym sprzedażą baterii litowych i części samochodowych, a także świadczeniem usług technicznych.

Tencent Holdings Limited to jedna z największych na świecie, międzynarodowa korporacja technologiczna i inwestycyjno-holdingowa. Jej działalność skupia się na nowoczesnych technologiach i Internecie. Jest także największą firmą z branży gier i mediów społecznościowych. Jej usługi obejmują sieci społecznościowe, muzykę, portale internetowe, e-commerce, gry mobilne, usługi internetowe, systemy płatności, smartfony i gry online dla wielu graczy.

Dzięki kooperacji gigantów powstanie wiodący na świecie, inteligentny system operacyjny, integrujący aplikacje mobilne, w tym biuro, rozrywkę, edukację, zakupy czy telemedycynę.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *