Targi Kantońskie. Najważniejsze targi w trybie offline

130. sesja Targów Importu i Eksportu w Chinach, znana również jako Targi Kantońskie, odbędzie się w trybie offline.

Targi, które mają rozpocząć się w przyszłym miesiącu w prowincji Guangdong w południowych Chinach, odbędą się zarówno online, jak i offline, ogłosił na konferencji prasowej wiceminister handlu Ren Hongbin.

Wydarzenie potrwa pięć dni.  Wystawa offline obejmie powierzchnię 400 000 metrów kwadratowych, a wirtualnie zostanie ustawionych 60 000 stoisk internetowych.

Założone w 1957 roku Targi Kantońskie są postrzegane jako znaczący barometr chińskiego handlu zagranicznego.

Nadchodząca sesja będzie pierwszą imprezą, która odbędzie się jednocześnie online i offline, powiedział Ren, dodając, że pokazuje determinację kraju w dalszym otwarciu.

Targi branżowe w Kantonie to jedno z największych i najpopularniejszych wśród importerów wydarzeń w Chinach. Organizowane są dwa razy w roku, w okresie wiosennym oraz jesiennym, i odwiedzane są przez nawet 200 tysięcy osób z całego świata.

Organizowane są przez Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego (China Foreign Trade Centre), pod auspicjami Ministerstwa Handlu oraz władz prowincji. Do 2007 roku targi funkcjonowały pod nazwą Chińskie Targi Towarów Eksportowych (Chinese Export Commodities Fair).


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *