Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji

Od 25 października w Hefei, stolicy prowincji Anhui, trwa 4. World Voice Expo and Global 1024 Developer Festival.

Firmy i programiści z całego świata, specjalizujący się w sztucznej inteligencji (AI) i technologii rozpoznawania i przetwarzania mowy zebrali się, by wspólnie dyskutować na temat sztucznej inteligencji, prezentować najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, między innymi takie jak prowadzenie płynnego dialogu telefonicznego sztucznej inteligencji z człowiekiem.

Pod hasłem „Symbiosis with AI, a New Journey” targi prezentują ponad 1000 najnowocześniejszych produktów AI w następujących dziedzinach: produkcja, edukacja, opieka medyczna i inteligentne zarządzanie miastem.

Wydarzenie było organizowane głównie przez iFLYTEK, giganta sztucznej inteligencji i technologii mowy z siedzibą w Anhui, autora otwartej platformy innowacji AI, do której od 2010 roku do dziś dołączyło ponad 2,65 miliona programistów z kraju i zagranicy, generując ponad 1,26 miliona aplikacji.

Pierwsza edycja Global 1024 Developer Festival miała miejsce w 2017. Do World Voice Expo targi dołączyły w 2018 roku, tworząc jednolitą imprezę. Czterodniowe wydarzenie obejmuje konferencje prezentujące produkty, szczyty branżowe, konkursy dla programistów AI i inne aktywności.


Give a Like for My Favorite China's Brands

BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.