Prezydent MKOl Thomas Bach dla magazynu Olympic Review

Prezydent Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Thomas Bach, w najnowszym numerze magazynu Olympic Review powiedział, że Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie zjednoczą świat w duchu pokoju, przyjaźni i solidarności.

Olympic Review jest oficjalnym magazynem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego wydawanym kwartalnie w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim, a ostatnie, grudniowe wydanie ukazało się także w specjalnej edycji chińskiej. W swoim przemówieniu inauguracyjnym Bach powiedział: „Już za kilka tygodni powitamy Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 w Pekinie i teraz, gdy odliczamy czas do ostatnich przygotowań, chciałbym podziękować Komitetowi Organizacyjnemu za wspaniałą pracę, jaką wykonał w ramach przygotowań do tych Igrzysk.

Jesteśmy pewni, że nasi partnerzy i przyjaciele w Chinach dostarczą nam wyjątkowych wrażeń z Zimowych Igrzysk Olimpijskich.” „Pekin wkrótce zapisze się w historii jako pierwsze miasto, które gościło zarówno letnie, jak i zimowe igrzyska olimpijskie. Zimowe Igrzyska w Pekinie w 2022 roku na zawsze zmienią sporty zimowe, łącząc naród chiński ze światem i realizując wizję zaangażowania 300 milionów ludzi w sporty zimowe.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *