KENNEDE przedstawicielem handlowym e-papierosów Boulder w krajach Pasa i Szlaku

Chiński producent oświetlenia i urządzeń elektrycznych KENNEDE Electronics MFG. Co., Ltd. (002723.SZ) ​​podpisał umowę o strategicznej współpracy z Boulder (Shenzhen) Technologies, Inc., producentem e-papierosów. Firma została upoważniona do sprzedaży produktów e-papierosów Boulder na wyłączność, w krajach Pasa i Szlaku (B&R).

Strategiczne partnerstwo obejmuje agencję i dystrybucję marki, a także badania, rozwój i produkcję. Umowa wymaga od KENNEDE realizacji wolumenu brutto (GMV) przyznanych produktów w wysokości nie mniejszej niż 10 milionów dolarów amerykańskich (lub 63 miliony juanów) w krajach B&R przed wygaśnięciem zezwolenia.

KENNEDE ogłosiło w listopadzie 2021 r., że jej spółka zależna Shenzhen Yunhai Venture Capital Co., Ltd. przejęła około 2,5840 procent akcji Boulder (Shenzhen) Technologies, Inc. Podpisanie strategicznej umowy oznacza zacieśnienie współpracy między stronami.

W ostatnich latach firma KENNEDE angażowała się w technologię zdrowotną i medyczny sprzęt kosmetyczny i stworzyła serię matryc produktów, takich jak zapasowe produkty oświetleniowe, regulatory temperatury powietrza, produkty odstraszające komary i kreatywne urządzenia kuchenne, śledząc rozwój wymagań na rynkach B&R.


Give a Like for My Favorite China's Brands

BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.