Smartfony 5G w Kenii

Chiński producent telefonów Vivo ogłosił w poniedziałek w Kenii premierę smartfonu V23 5G.

Shyam Xie, dyrektor generalny Vivo Kenya, powiedział dziennikarzom w Nairobi, że smartfon premium będzie dostępny w cenie detalicznej 59 999 szylingów (528 USD).

W 2021 r. producent telefonów dokonał innowacyjnych przełomów pomimo trudnego otoczenia gospodarczego.

„W zeszłym roku nasz wolumen sprzedaży osiągnął 230-procentowy wzrost i rozszerzyliśmy skalę naszego zespołu dwukrotnie, do 250 pracowników. Teraz współpracujemy z ponad 300 partnerami i wierzę, że będzie to rosło w najbliższej przyszłości” – ujawnił.

Zaznaczył, że smartfon Vivo zadebiutował na kenijskim rynku w 2019 roku i rozwija swoją działalność w Kenii w ramach swojej strategii przyspieszenia wzrostu na różnych rynkach na całym świecie.

James Irungu, menedżer ds. marki i komunikacji w Vivo Kenya powiedział, że wymagający konsumenci, świadomi styliści i fotografowie odkryją, że V23 5G zapewnia idealne połączenie elegancji wzornictwa, wysokiej jakości funkcji fotograficznych i wydajności 5G do gier.

Zauważył, że V23 5G zapewnia wyjątkowe możliwości aparatu w różnych aspektach, umożliwiając robienie niesamowitej jakości selfie i ujęć portretowych, a jednocześnie jest opakowany w lekką, elegancką konstrukcję, która jest modna, a za razem różnorodna pod względem wyglądu, dzięki unikalnej, zmieniającej kolor powierzchni.


Give a Like for My Favorite China's Brands

BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.