Chiński producent pojazdów elektrycznych Seres opublikował raport za rok 2022

Chińska marka pojazdów elektrycznych Seres opublikowała niedawno swój pierwszy roczny raport ESG (środowiskowy, społeczny i zarządczy).

W raporcie opisano praktykę Seres jako naukowego przedsiębiorstwa produkcyjnego, którego podstawową działalnością jest produkcja pojazdów nowej energii (NEV), redukcja emisji, innowacyjne badania i rozwój (R&D), bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników oraz zarządzanie firmą.

Według raportu firma Seres zintegrował filozofię ekologiczną z całym cyklem życia produktu, w tym z projektowaniem, produkcją, logistyką i recyklingiem.

Firma zastosowała lekką konstrukcję i ekologiczną baterię, aby zmniejszyć zużycie energii. Firma kontroluje odprowadzanie odpadów i zmniejsza zanieczyszczenie hałasem, przy 100 procentach utylizacji odpadów i zapobiegania zanieczyszczeniom. Poza tym podjęła również wysiłki w zakresie logistyki, aby zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska poprzez wykorzystanie opakowań z recyklingu.

Odpowiadając na trendy inteligencji i cyfryzacji w branży NEV, Seres nadal inwestuje w najnowocześniejsze technologie R&D. W 2022 roku firma zainwestowała 3,106 miliarda juanów (około 440,6 miliona dolarów amerykańskich) w badania i rozwój, szczycąc się 3000 patentami na podstawowe technologie i ponad 300 patentami na wynalazki.


BRInfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *